اخبار دزفول

متلاشی شدن باند ۴ نفره سارقان مسلح باغات در دزفول

خلاصه خبر
  • فرمانده انتظامی دزفول از دستگیری اعضای باند ۴ نفره سارقان باغات و اماکن خصوصی با کشف ۵ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش دزفوری از خبرگزاری پلیس، سرهنگ “روح اله یاری زاده” در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه از باغات و اماکن خصوصی در سطح شهرستان دزفول بررسی موضوع دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود:کاراگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی پلیسی و بکارگیری تمام توان تجهیزاتی موفق به شناسایی هویت و محل مخفیگاه اعضای باند ۴ نفره سارقان مرتبط با سرقت های به وقوع پیوسته شده که پس از هماهنگی با مرجع قضایی، طی عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه آنها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دزفول در ادامه با اشاره به کشف دو قبضه سلاح کلت کمری ،دو دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک و یک دستگاه خودرو بکار رفته در سرقت ها به همراه مقادیری ابزار و آلات سرقت از مخفیگاه متهمان، تصریح کرد:متهمان در تحقیقات و بررسی های بعمل آمده پلیس به ۵ فقره سرقت مسلحانه از باغات و اماکن خصوصی در سطح این شهرستان معترف شدند.

سرهنگ یاری زاده در خاتمه ضمن اشاره به سوابق کیفری متهمان و همچنین تشکیل پرونده مقدماتی و معرفی متهمان به مراجع قضایی اظهار داشت: تامین امنیت مردم شریف دزفول خط قرمز بوده و پلیس برابر قانون با مجرمین و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی برخورد قاطع خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا