اخبار دزفول

۲۰ هزار نفر در دزفول اطعام شدند

خلاصه خبر
  • مسئول هیات روضه الزهرا (س) دزفول گفت: همزمان با عید غدیرخم، ۲۰ هزار پرس غذا توسط هیات روضه الزهرا(س) تهیه و بین مردم توزیع شد.

حجت الاسلام مصطفی محجوب زاده گفت: همزمان با عید غدیر خم این هیات افتخار داشت در کنار مردم و با کمک‌های نیکوکاران تهیه ۱۴ هزار پرس چلوکباب را در دستور کار قرار داد ولی تاکنون ۲۰ هزار پرس طبخ و بین گ مردم توزیع شده است.
وی افزود: همچنین در کنار اطعام مردم که سفارش انبیای الهی است ۱۴ جهیزیه با کمک‌های مردمی برای زوج‌های نیازمند تهیه شد.
مسوول هیات روضه الزهرا دزفول(س) اطعام مومن را یک فضیلت عالی دانست و گفت: موکب امام حسن مجتبی(ع) دزفول نانوایی صلواتی برپا کرده و ۱۴ هزار قرص نان برای نیازمندان پخته و از عید قربان تا عید غدیر بین مردم توزیع کرد.
حجت الاسلام محجوب توزیع ۴۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان را از دیگر اقدامات این هیات به مناسبت عید غدیرخم اعلام کرد و افزود: همه ساله همزمان با عید غدیر جشن باشکوهی برگزار می‌شود که سال گذشته این جشن به خاطر کرونا لغو شد ولی امسال با رعایت پروتکل‌ها از عید قربان تا غدیر که ایام سرور و شادی مومنان است روبروی اداره ارشاد و در فضایی باز با حضور عموم مردم و اقشار مختلف به صورت ویژه برگزار شد.
وی افزود: برگزاری مسابقات فرهنگی با اهدای ۲۰ جایزه نفیس، برپایی غرفه‌های نمایشگاهی در بازارچه کوچک در حمایت از اشتغال جوانان و صنایع دستی دزفول برای معرفی و ‌کارآفرینی و برگزاری کلاس‌های مشاوره خانواده، مهدویت و کودک از دیگر اقدامات انجام شده به مناسبت عید غدیر در دزفول بودند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا