اخبار دزفول

دیدار منتخبین ششمین دوره شورا شهر دزفول با فرماندار ویژه شهرستان

شامگاه چهارشنبه ۹ تیرماه منتخبین ششمین دوره شورای شهر دزفول با علی فرهمندپور فرماندار ویژه شهرستان دزفول در محل فرمانداری دیدار و گفت‌وگو کردند.

علی فرهمندپور فرماندار ویژه شهرستان دزفول در این دیدار ضمن تبریک به اعضای منتخب و آرزوی توفیق برای آنان اظهار کرد: مردم با حضور در انتخابات نشان دادند پای نظام و انقلاب اسلامی مانده‌اند که به پاس قدردانی از این حضور علاوه بر تمامی مسوولین، منتخبین نیز باید بطور ویژه و به دور از حواشی پیگیر رفع مشکلات و رسیدگی به امور مردم باشند.

وی ضمن اشاره به حضور مستمر و پررنگ در میان مردم جهت جلب اعتماد و رضایت مردم، افزود: برنامه‌های تدوین شده و تصمیمات اتخاذ شده در شورا باید در جهت توسعه و پیشرفت شهر در حوزه‌های مختلف باشد.

در ابتدای این دیدار منتخبین شورای اسلامی شهر دزفول هرکدام در سخنانی ضمن قدردانی از برگزاری انتخاباتی شکوهمند در ۲۸ خرداد۱۴۰۰ از تلاش و زحمات فرماندار و سایر دست اندرکاران برگزاری انتخابات شهرستان قدردانی و اظهار امیدواری کردند با همکاری و تعامل بین فرماندار و اعضای شورای شهر بتوانند در توسعه و پیشرفت شهرستان موثر واقع شده و در خدمتگزاری به مردم تمام تلاش خود را انجام و با عملکرد مثبت و سازنده خود رضایتمندی مردم را در زمینه های مختلف جلب کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا