اخبار دزفول

بیش از ۱۹ هزار پرس غذا در روستاهای جنوب غرب دزفول تهیه و توزیع شد

فرمانده حوزه بسیج سلمان فارسی (ع) شهرستان دزفول ضمن تسلیت فرارسیدن عزای سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبداله الحسین (ع) و یاران با وفایش در گفتگو با خبر نگار ما عنوان کرد : به همت بسیجیان حوزه مقاومت بسیج سلمان فارسی (ع) و خیرین بیش از ۱۹۰۰۰ پرس غذا گرم در بین نیازمندان و روستائیان جنوب غرب شهرستان دزفول توزیع شد.

غذا 19 هزار پرس توزیع جنوب غرب دزفول حوزه سلمان فارسی

برادر پاسدارمهدی ستانی با بیان اینکه از ابتدا ماه محرم تاکنون بیش از ۱۹۰۰۰ هزار پرس غذا گرم توزیع گردیده است اظهار داشت : هدف ما در مجموعه حوزه مقاومت بسیج سلمان فارسی (ع) زنده نگه داشتن سنت حسنه اطعام و دستگیری از نیازمندان و محرمان است .

غذا 19 هزار پرس توزیع جنوب غرب دزفول حوزه سلمان فارسی

وی افزود : خدمت به روستائیان و اقشار کمتر برخوردار شهرستان مایه افتخار تمام بسیجیان مخلص است همچنین به همت قرارگاه جهادی شهدای غرب حوزه مقاومت بسیج سلمان فارسی (ع) بیش از ۱۰۰۰ ماسک تهیه و توزیع گرده است .

برادر پاسدار مهدی ستانی در پایان با اشاره به اینکه حین پخت غذا و زمان توزیع تمام پروتکل های بهداشتی رعایت شده است ابراز داشت : بیش از ۱۹ هزار پرس غذا بیش از ۶۰ بسته معیشتی تهیه شده در بین روستائیان و اقشار کمتر برخوردار سطح روستا های سنجر ، قلعه طوق ، بنوار حسین ، زاویه ها و دیگر روستا های جنوب غرب شهرستان توزیع گردیده است .

منبع
خورنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا