اخبار دزفولویژه

پنج طرح عمرانی در پایگاه چهارم شکاری دزفول بهره برداری شد

 فرمانده پایگاه شکاری وحدتی دزفول روز پنجشنبه در حاشیه افتتاح این طرح ها  در ورودی پایگاه گفت: این طرح ها باهمکاری  معاونت پشتیبانی، تاسیسات، بازسازی، جهاد خودکفایی و شهرداری پایگاه و همدلی و همراهی ارگانهای عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات در طول مدت ۶ ماه کار شبانه روزی به مرحله بهره برداری رسیدند. 
امیر سرتیپ دوم خلبان بهمن بهمرد افزود: این طرح‌ها شامل نیروگاه ۵۰ سیکل برق مستقل  پایگاه جهت استفاده در مواقع اضطراری و قطعی برق پس از ۲۰سال استهلاک کامل، بازسازی کامل ساختمان های اداری معاونت عملیات، اورهال، تجهیزات پروازی خلبانان و همچنین سردر ورودی اصلی این پایگاه بودند که به صورت همزمان توسط متخصصان و مهندسان  این پایگاه به پایان رسیده و بهره برداری شدند. 
 وی با بیان اینکه برنامه های تاکتیکی عملیاتی پایگاه در راستای  فرآیند شادابی و نشاط کارکنان انجام می‌شوند، ادامه داد: زیباسازی محیط کار کارکنان و خانواده های آنان از جمله این موارد است و این مهم همواره مورد تاکید فرماندهی  نیروی هوایی قرار دارد.

امیر بهمرد بیان کرد: ورودی پیشین پایگاه بدلیل شرایط خاص آب و هوایی منطقه پوسیده شده بود و برابر گزارش مهندسان و متخصصان این پایگاه کاملا نا ایمن و مخاطره آمیز بود لذا بازسازی شد.

وی افزود: این طرح‌های عمرانی با اعتبارات داخلی این یگان و توسط امکانات موجود در پایگاه اجرا شدند. 

پانوشت : نماد عقاب که سال‌ها درب ورودی پایگاه چهارم شکاری دزفول قرار داشت، به یکی از المان‌های محبوب شهر مبدل شده بود که مدتی پیش تخریب شد و همین موضوع ناراحتی بسیاری از فعالان رسانه‌ای را سبب شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا