اخبار دزفول

فرد توهین کننده به مردم خوزستان در فضای مجازی بازداشت شد

معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان: در هفته گذشته چند اعتراض محدود در مناطقی از استان خوزستان به کمبود آب از سوی مردم داشتیم که به صورت کاملا مسالمت آمیز بود و بدون درگیری ماموران انتظامی با آنان پایان یافت اما موج سواران معاند نظام در تلاش هستند که خبرسازی  کنند و به نوعی آرامش جامعه را بر هم زنند.

وی اظهار داشت: در جدید ترین خبری که منتشر شده تصویری از یک جوان سوسنگردی که چند سال پیش در یک نزاع محلی کشته شده را منتشر کرده و آن را به نیروی انتظامی منتسب کرده اند که به هیچ عنوان درگیری در سوسنگرد یا دیگر مناطق استان با نیروی انتظامی انجام نشده که کسی کشته شده باشد و این نشان می دهد که دشمنان نظام مستاصل شده و به اخبار دروغین روی آورده اند.

معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان گفت: متاسفانه برخی افراد هم نادانسته این اخبار را در فضای مجازی بازنشر می دهند و در واقع آرامش مردم را با اینگونه اخبار بر هم می زنند که امروز به پلیس فتای نیروی انتظامی تکلیف شد تا این افراد را در بستر فضای مجازی شناسایی و تحویل دستگاه قضایی دهند تا برخورد قانونی با آنان صورت گیرد.

وی اظهار داشت: دشمنان نظام که از وحدت مردم با نظام عصبانی هستند کشته سازی و یا خبرهای جعلی درگیری نیروی انتظامی را در دستور کار خود قرار داده اندو فکر می کنند با انتشار این اخبار می توانند به اهداف شومشان دست یابند غافل از اینکه مردم با بصیرت خوزستان فهیم و با درک بالا هستند و قطعا خودشان در مقابل این شیطنتهای رسانه های معاند خواهند ایستاد.

حیاتی گفت: همانگونه که پیشتر هم اعلام شد تنها یک جوان بیگناه در شادگان در هفته گذشته کشته شد و آن هم به دست اغتشاشگرانی که به سمت یک ترانس برق شلیک کردند و بعد از اصابت تیر به ترانس و برگشت آن این جوان بیگناه کشته شد و قطعا به زودی عوامل آن هم شناسایی ودستگیر خواهند شد.

به گفته معاون امنیتی استانداری خوزستان اکنون آرامش در همه شهرهای استان برقرار است و مردم به زندگی روزمره خود مشغول هستند و مسئولان هم در تلاش برای رفع مشکلات تنش آبی استان هستند در حالیکه رسانه ها ی معاند وعوامل آنها در داخل کشور نشسته و اخبار دروغین تهیه و در بستر فضای مجازی پخش می کنند.

وی گفت: در چند روز اخیر دشمنان قسم خورده نظام حتی کلیپهایی از درگیری افرادی در کشورهای دیگر را هم مونتاژ کرده  و بنام درگیری در خوزستان منتشر کرده اند که مردم هم باید به این مطالب و فیلم ها توجهی نکنند.

این مقام امنیتی در خوزستان تاکید کرد: مردم خوزستان مردمی هستند که امتحان خود را در طول دوران انقلاب اسلامی و به خصوص در جنگ تحمیلی پس داده اند و وفادارترین مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و همین امر باعث شده تا دشمنان تلاش کنند که این پیوستگی آنان به نظام را بگسلانند اما این خوابی است که آنان با خود به گور خواهند برد.

وی تاکید کرد: مردم به هیچ وجه به شایعات فضای مجازی توجه نکنند و مطمئن باشند که فرزندان آنان در نیروی انتظامی و دستگاههای امنیتی برای آرامششان از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد و اجازه نخواهند داد که دشمن در صف مردم و مسئولان خللی ایجاد کند.

فرد توهین کننده به مردم خوزستان در فضای مجازی بازداشت شد

معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان با اشاره به انتشار یک ویدیو از فردی در استان اصفهان که به مردم فهیم خوزستان توهین کرده بود گفت:  برای این فرد و افراد دیگری که در این برهه زمانی نمک به زخم مردم خوزستان پاشیدند از  سوی پلیس فتا پرونده تشکیل شد که روز گذشته بازداشت شد تا به زودی در محاکم قضایی پاسخگوی توهینهای خود  باشند.

وی اضافه کرد: در حالی که مردم نجیب استان خوزستان با تنش آبی مواجه هستند برخی افراد مریض  و متوهم در یک استان با پر کردن کلیپ و برای  مطرح کردن خودشان در فضای مجازی از کلمات زشت و ناروا بر علیه مردم نجیب استان خوزستان  استفاده کردند و باعث جریحه دار شدن احساسات مردم این استان شدند به همین دلیل پیگیری قضایی این افراد در دستور کار قرار گرفت و با هماهنگیهای انجام شده یکی از این افراد بازداشت شد.

وی در عین حال از ابراز همدردی سایر مردم کشور با مردم استان خوزستان در زمینه کمبود آب قدردانی کرد و گفت: اغلب مردم استانهای کشور طی روزهای اخیر در فضای مجازی از وضعیت پیش آمده در خصوص کم آبی در خوزستان ابراز ناراحتی کرده و با مردم خوزستان ابراز همدلی و همدردی کرده اند که این نشان می دهد مردم ایران یکدست و متحد هستند و در روزهای سخت در کنار هم قرار می گیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا