اخبار دزفولاخبار خوزستان

یکی از شرکت‌های تعاونی زیرمجموعه هلدینگ رحمت تجارت شهرستان دزفول، تعاونی برتر استان خوزستان گردید

شرکت تعاونی رحمت تجارت ماندگار از شرکتهای وابسته مجتمع هلدینگ رحمت تجارت شهرستان دزفول ” شایسته تقدیر استانی ” اعلام و مورد تجلیل قرار گرفت.

مهندس مجتبی ظفری پور ریاست اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان دزفول ضمن تبریک این موفقیت گفت :”روز پنجشنبه ۲۵ شهریور ماه ، جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر خوزستان در سالن اجتماعات اداره کل و رفاه اجتماعی استان برگزار گردید که در این مراسم شرکت تعاونی رحمت تجارت ماندگار با توجه به فعالیت های متعدد اقتصادی و اشتغال زایی و صادرات ، به عنوان تعاونی شایسته استانی مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت.

وی افزود این شرکت تنها شرکت تعاونی منتخب در شهرستان دزفول می باشد که در سطح استانی و از بین ۵۰۰۰ تعاونی استان خوزستان موفق به کسب این مقام و دریافت لوح تقدیر از ریاست اداره کل تعاون استان و همچنین استاندار خوزستان گردید .

ظفری در ادامه:” شرکت رحمت تجارت ماندگار را شرکتی بسیار فعال در زمینه تولید و صادرات محصولات کشاورزی به روسیه و کشورهای خلیج فارس دانست و گفت این شرکت در زمینه تولید خوراک دام وتولید برنج نیز فعالیت خوبی دارد و تاثیر بسزایی در شکوفایی اقتصادی و کشاورزی دزفول و شمال خوزستان داشته است.”

رئیس اداره تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان دزفول در ادامه با اشاره به اینکه هلدینگ رحمت تجارت دارای چندین شرکت زیر مجموعه می باشد افزود این هلدینگ توانایی و پتانسیل خوبی در زمینه پشتیبانی از کشاورزان شمال خوزستان دارد و امیدواریم روز به روز وضعیت پیشرفت این هلدینگ بهتر و بالاتر رود و این امر افتخاری است برای دزفول و شمال خوزستان .

وی در پایان گفت :*تمام محصولات این شرکت تعاونی در بازارهای جهانی و بازار کشور تحت عنوان« برند رحمت» و با نام پرافتخار دزفول عرضه میگردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا