اخبار دزفول

بازدید بیش از ۹۰ هزار گردشگر از بقاع متبرکه دزفول

خلاصه خبر
  • سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دزفول با اشاره به استقبال گردشگران نوروزی از بقاع متبرکه گفت: افزون بر ۹۰ هزار گردشگر از بقاع شاخص شهرستان دزفول بازدید کردند.

مصطفی عباسی‌نژاد افزود: خیمه‌های معرفت در قالب طرح آرامش بهاری از ۲۸ اسفند در بقاع شهرستان برپا شده و تا ۱۳ فروردین به گردشگران و زائران خدمات ارائه می‌دهند. 
وی هدف از اجرای این طرح را استفاده بهینه گردشگران از فضای فرهنگی بقاع و روشنگری مسائل فرهنگی دانست و ادامه داد: ۱۱ مبلغ و روحانی بومی و اعزامی در این طرح اقدام به برگزاری نماز جماعت، پاسخگویی به شبهات و مسائل شرعی و مشاوره خانواده می‌کنند.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه دزفول بیان کرد: غرفه “همه واقف باشیم” و غرفه کودک و نوجوان نیز در برخی بقاع متبرکه‌ نظیر حرم سبزقبا، امامزاده رودبند، آستانه محمدبن جعفر طیار، امامزاده علی شلگهی، امامزادگان علی مالک، سیدمحمود و علی بن یحیی راه اندازی شده‌اند.
وی افزود: استقبال گردشگران از بقاع متبرکه چشمگیر بوده و با توجه به پیش بینی صورت گرفته، امکانات لازم برای اسکان موقت گردشگران فراهم شده است.

به گزارش ایرنا با توجه به روند کاهشی کرونا و صدور مجوز مسافرت‌های نوروزی امسال شاهد خیل مسافران نوروزی در شهرستان دزفول هستیم.

منبع
ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا