اخبار دزفول

بازدید بیش از ۹۰ هزار گردشگر از بقاع متبرکه دزفول

خلاصه خبر
  • سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دزفول با اشاره به استقبال گردشگران نوروزی از بقاع متبرکه گفت: افزون بر ۹۰ هزار گردشگر از بقاع شاخص شهرستان دزفول بازدید کردند.

مصطفی عباسی‌نژاد افزود: خیمه‌های معرفت در قالب طرح آرامش بهاری از ۲۸ اسفند در بقاع شهرستان برپا شده و تا ۱۳ فروردین به گردشگران و زائران خدمات ارائه می‌دهند. 
وی هدف از اجرای این طرح را استفاده بهینه گردشگران از فضای فرهنگی بقاع و روشنگری مسائل فرهنگی دانست و ادامه داد: ۱۱ مبلغ و روحانی بومی و اعزامی در این طرح اقدام به برگزاری نماز جماعت، پاسخگویی به شبهات و مسائل شرعی و مشاوره خانواده می‌کنند.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه دزفول بیان کرد: غرفه “همه واقف باشیم” و غرفه کودک و نوجوان نیز در برخی بقاع متبرکه‌ نظیر حرم سبزقبا، امامزاده رودبند، آستانه محمدبن جعفر طیار، امامزاده علی شلگهی، امامزادگان علی مالک، سیدمحمود و علی بن یحیی راه اندازی شده‌اند.
وی افزود: استقبال گردشگران از بقاع متبرکه چشمگیر بوده و با توجه به پیش بینی صورت گرفته، امکانات لازم برای اسکان موقت گردشگران فراهم شده است.

به گزارش ایرنا با توجه به روند کاهشی کرونا و صدور مجوز مسافرت‌های نوروزی امسال شاهد خیل مسافران نوروزی در شهرستان دزفول هستیم.

منبع
ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا