اخبار دزفولویژه

تمدید محدودیت‌های کرونایی در صورت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی

علی فرهمندپور سرپرست فرمانداری ویژه دزفول در جلسه هماهنگی محدودیت‌‌های برخی از صنوف در شهرستان دزفول اظهار کرد: بر اساس شدت گرفتن آمار موارد ابتلا و فوت ناشی از کرونا و مصوبه ستاد مقابله با کرونا استان خوزستان از ساعت ۱۸ امروز به مدت یک هفته کلیه اصناف و مشاغل بجز مراکز بهداشتی و درمانی، امدادی، خدماتی و رستوران‌های بیرون بر در دزفول تعطیل خواهند شد.

وی افزود: امکان تداوم این محدودیت‌ها در صورت عدم اجرای درست مصوبات و رعایت پروتکل‌های بهداشتی وجود دارد بر این اساس از مردم و اصناف شهرستان تقاضا داریم موارد و موازین بهداشتی را رعایت کنند.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: اگر اصناف پس از ساعت ۱۸ از تعطیلی واحد خود خودداری کردند بنا بر دستور مراجع قضایی پلمب خواهند شد که این مصوبه بدون هیچگونه مماشاتی اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: در این مدت بجز بخش فروش مواد غذایی سایر واحدهای فعال در هایپرمارکت‌ها نیز پس از ساعت ۶ عصر مجاز به فعالیت نیستند.

علی فرهمندپور تصریح کرد: استخرها، اماکن ورزشی، باشگاه‌ها، مراکز شهربازی و آموزشگاه‌های زبان نیز طی یک هفته اخیر تعطیل خواهند بود.

وی بیان کرد: اعمال محدودیت پس از ساعت ۶ عصر به این خاطر است که تاکنون مشاغل زیادی از کرونا متضرر شدند که باید به این موضوع هم توجه داشت همچنین تجمعات غیرضرور که موضوع اصلی در مبارزه با کرونا است معمولا در شب‌ اتفاق می افتد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا